Компанія ТОВ ТЕSY отримала престижну премію в Національному конкурсі "Будівля 2016 року" в Категорії "Виробничі і логістичні будівлі" за проектом "Фабрика по виробництву електричних бойлерів – Шумен".

В ході реалізації проекту компанія ТОВ ТЕSY інвестувала 15 млн. лв. і оказала довіру конструктору – інженеру Бойко Цонзарову, проектанту – ТОВ "Іво Петров - Архітектори", виконавцеві – ОАТ "Кордеел – Болгарія" і проект менеджменту – "Лінднер Імобилен Менеджмент".

На території побудовано декілька виробничих і складських будівель, причому новий об'єкт розташований в південній частині ділянки. Він складається з адміністративної будівлі, виробничого приміщення з окремою складською частиною до нього, з внутрішніми переходами до існуючих будівель та транспортного коридору.

Директор компанії ТЕSY пан Жечко Кюркчієв отримав статуетку переможця конкурсу на гала-церемонії, яка була проведена 13-го грудня. У своїй вдячній промові він зізнався, що ТЕSY слідувала девіз – «Чим краще, тим краще» і це було закладено та виконано і в цьому великому, вже реалізованому проекті. Відкриттям нового заводу компанія ТЕСІ подвоїла свої виробничі потужності і тим самим отримала можливість виробляти більше 1 000 000 електричних бойлерів в рік і затвердити свою присутність на ринку, який включає вже понад 50 країн на 4 континентах.

 

Національний конкурс „Будівля року“ є самою престижною подією у сфері інвестиційних проектів, будівництва та архітектури. У ньому взяли участь проекти будівель, реалізованих на території країни.

Оцінка будівлі ТЕSY була зроблена авторитетним журі, причому завод компанії відзначився своїми сучасними будівельними рішеннями, розкриттям чисельних нових робочих місць, а також позитивним впливом на розвиток регіону та національної економіки. Це один з найсучасніших заводів по виробництву електричних бойлерів в Європі