За 2018 рік компанія була удостоєна престижним першим місцем в одній з найбільш оспорюваних категорій «Розвиток бізнесу». Визнання, яке отримала «TESY» в черговий раз зміцнило її лідерські позиції, як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку. Завдяки розробці інноваційних пристроїв, що дозволяють управління через Інтернет, впровадженню технологічних рішень останнього покоління, експорту та продажу своєї продукції в 54 країнах, компанія «TESY», безумовно, є прикладом успішного розвитку.

«Скільки з вас використовує пристрої «TESY»? «Говорячи про розвиток бізнесу, я бачу потенціал і в цьому залі, - пожартував з публікою Еммануїл Тотев - Директор по продажах, Післяпродажному обслуговуванні, Маркетингу і логістиці. Щоби ви пишалися тим, що ви болгари, я чимось поділюся з вами: За 3 роки ми подвоїли наш оборот, і прагнемо зробити це ж і в наступні три роки. Декілька мільйонів домогосподарств отримали та використовують нашу техніку. І не лише це. Ми змінили тенденцію імпорту китайської продукції в Європу і почали експортувати свої обігрівачі в Китай, причому, успішно. Дякую Вам!»

Одна з самих спеціальних нагород «Співробітник року» знову була присуджена інноваційній компанії, в якій в першу чергу відзначився давно працюючий в компанії співробітник - інженер Костадін Борисов. Він є членом команди компанії "TESY" з 2000 року, і протягом багатьох років обіймав різні посади в декількох відділах компанії, а нині є керівником відділу «Стандартів і управління якістю». Він є єдиним болгарином, членом робочої групи TC59x/WG4 «Водонагрівальні пристрої» при CENELEC (Європейському комітеті з електротехнічної стандартизації). Діяльність робочої групи пов'язана з розробкою нових стандартів, пов'язаних з визначенням характеристик водонагрівальних пристроїв та внесенням поправок в існуючі стандарти на європейському рівні.

 "Я дуже щасливий і пишаюся тим, що отримав це визнання. Спасибі Вам. Я дякую усім моїм колегам з компанії «TESY», з якими ми протягом 20 років йдемо по шляху змін, інновацій і хороших рішень для кінцевих споживачів", - сказав інженер Костадін Борисов у своєму подячному слові.

 Компанія «TESY» була в числі фіналістів і в категорії «Клієнтська політика», де їй під час церемонії було присвоєно третє місце.