01
Знайомство

02
Що в середині

03
TESY Cloud

04
Властивості

05
ModEco Video

06
Модельний ряд

Електричні водонагрівачі Modeco Cloud

Електричні водонагрівачі Modeco Cloud - це нещодавнє поповнення сім'ї продуктів TESY Cloud з управлінням через Інтернет. Модельний ряд пристроїв характеризується сучасним дизайном та найновітнішими технологіями, що поєднують рішення для енергозаощадження та задовольняють найжорсткішим вимогам безпеки.

TESY Cloud

TESY Cloud це інноваційна технологія, яка дозволяє вам керувати вашими пристроями у будь-якому місці світу. Вона застосована в пристроях з вбудованим Wi-Fi модулем, що підключається до бездротової інтернет мережі в вашому будинку.
tesyCloud це програмне забезпечення, доступне для будь-яких мобільних пристроїв з інтернет браузером або для смартфонів/планшетів з операційними системами Android або iOS.

    

ECO SMART

Здатний до самонавчання та самоуправління, режим ECO SMART для додаткового комфорту та 15% економії електроенергії.

Програмне забезпечення, інтегроване в систему електронного управління, аналогічно штучному інтелекту, відстежує та запам'ятовує звички користувачів, створює відповідний розклад та керує роботою пристрою таким чином, що забезпечує наявність гарячої води саме тоді, коли потрібно.

Програмування на тиждень

Натискаючи кнопку PROG, окрім режиму Manual, ви можете обрати одну з трьох тижневих програм, відповідно P1, P2 або P3. Ці програми мають заводські налаштування, однак за вашим бажанням їх можливо змінити.

Режим Відпустки

Якщо ви плануєте буди відсутнім вдома більше одного дня, ви можете ввімкнути режим Відпустки, таким чином водонагрівач буде "знати", коли ви повернетесь, щоб забезпечити вас гарячою водою.

Калькулятор споживання енергії

Використовуючи вбудований калькулятор споживання енергії, ви можете відстежувати витрати за конкретний період часу.

Індикатор

Індикатор "Душ" скаже вам коли вже є достатньо гарячої води для першого душу

play

Найвищий можливий клас для водонагрівачів від 50 до 150 літрів.
Клас енергоефективності водонагрівачів Modeco Cloud

Клас енергоефективності В є найвищим можливим класом водонагрівачів від 50 до 150 літрів.
Пристрої Modeco Cloud 80 та 100 літрів відносяться до класу В.Переглянути всі продукти
© Copyright 2010 - 2024 TESY