01
Вступ

02
Переваги

03
BiLight

04
BiLight Smart

05
BiLight Inox

06
BiLight Slim

07
BiLight з високоефективним змійовиком

08
Виберіть BiLight

Електричні водонагрівачі BiLight

Широкий асортимент електричних водонагрівачів елегантного дизайну, які забезпечують гарячу воду в кількох місцях одночасно. Широкий вибір вертикальних та горизонтальних моделей, які легко встановлювати в вузьких та обмежених просторах. Різні моделі з одним або двома вбудованими змійовиками підключаються до альтернативних джерел енергії. Відмінною рисою всіх електричних водонагрівачів BiLight є двоколірна світлова індикація, що показує два режими роботи: червоний колір показує, що пристрій працює в режимі нагріву, а синій - що вода досягла бажаної температури.

BiLight
Водонагрівачі серії BiLight розроблені з урахуванням найвищих європейських стандартів безпеки та вимог до якості.
BiLight Horizontal
Двоколірна світлова індикація є характерним елементом, який показує два режими роботи: червоний колір показує, що пристрій працює в режимі нагріву, а синій - що вода досягла бажаної температури.
BiLight індикація
Двоколірна світлова індикація є характерним елементом, який показує два режими роботи: червоний колір показує, що пристрій працює в режимі нагріву, а синій - що вода досягла бажаної температури.
BiLight Smart

BiLight Smart має вбудоване програмне забезпечення, яке, подібно технології штучного інтелекту, самостійно відстежує і запам'ятовує звички користувача, створюючи програму, яка управляє і регулює роботу пристрою. Таким чином, гаряча вода подається точно тоді, коли це необхідно, що призводить до зниження рахунків за електроенергію.

BiLight Inox

BiLight Inox - це модифікована серія електричних водонагрівачів BiLight з резервуарами для води з нержавіючої сталі. Вони характеризуються тривалим періодом експлуатації.

BiLight Slim

Вертикальні моделі серії BiLight Slim, завдяки своєму діаметру 38 см, підходять для установки в вузьких місцях. Високоефективна ізоляція товщиною 34 мм допомагає довше зберігати воду гарячою.

BiLight з високоефективним змійовиком
Електричні водонагрівачі серії BiLight з вбудованим високоефективним теплообмінником є раціональним рішенням при підключенні пристрою до центральної або іншого типу опалювальної інсталяції. Це дозволяє використовувати альтернативні джерела теплової енергії, такі як сонячні системи, котли, які працюють на пелетах, газові котли та ін.
BiLight з подвійним вбудованим змійовиком
Електричні водонагрівачі серії BiLight з подвійним вбудованим змійовиком є рішенням, що дозволяє одночасно підключати до пристрою два окремих альтернативних джерела енергії, таких як сонячні системи, газові та пелетні котли,додатково до можливості використання електрики.
BiLight Slim з високоефективним змійовиком
Електричні водонагрівачі BiLight Slim з вбудованим теплообмінником /змійовиком/ являють собою продуктове рішення для використання альтернативних джерел теплової енергії, таких як сонячні колектори, газові котли та твердопаливні котли. Діаметр пристрою складає усього 38 см, що дозволяє встановлювати його в обмеженому просторі.
Турболятор
Турболятор є вбудований по всій довжині змійовика елемент зі спеціальними отворами, який спроектований розбивати гаряче ядро лінійного потоку рідини, що циркулює в самому змійовику. Таким чином, досягається значне збільшення швидкості та ефективності теплообміну між вбудованим змійовиком та водою. Завдяки вбудованому турбулятору, компанія «TESY» досягла на 26% більш ефективного теплообміну.
Виберіть свій BiLight
© Copyright 2010 - 2024 TESY