01
Вступ

02
Характеристики

03
TESY Cloud

04
Функції

05
BelliSlimo видео

06
Лінійка продуктів

Product Preview
Електричні водонагрівачі BelliSlimo

BelliSlimo - це поєднання інтелектуальних високотехнологічних переваг і вишуканого італійського дизайну - плоский, тонкий силует, компактні розміри, він заощаджує простір і гарантує простоту монтажу відповідно до конкретних потреб. Продукт встановлює високий стандарт якості, поєднуючи технології нового покоління та забезпечуючи максимальний комфорт завдяки комбінованому підходу, що об’єднує зручну у використанні електронну панель, управління через Інтернет, супроводжувані усіма відмінними інноваціями TESY

TESY Cloud
управління домашньою побутовою технікою через Інтернет

Інженери «TESY» створили нову лінійку продуктів з управлінням через Інтернет - TESY Cloud. Через мобільний додаток tesyCloud управління домашньою побутовою технікою стає простим, швидким і ефективним. Забезпечується реальний контроль в будь-який час і з будь-якого місця. TesyCloud - це програмний мобільний додаток, доступний і безкоштовний для всіх користувачів Android та iOS.

 

ECO SMART режим

У режимі ECO Smart водонагрівач виробляє власний алгоритм роботи, забезпечуючи вас достатньою кількістю гарячої води тільки тоді, коли ви її потребуєте. Таким чином, BelliSlimo гарантує зручність при користуванні та водночас зниження щомісячних рахунків за електроенергію.

Тижневий програматор

У режимі «Тижневого програматора» ви можете налаштувати роботу водонагрівача протягом усього тижня. За допомогою повзунків ви можете встановити режим роботи для кожного дня тижня і для кожної години доби відповідно до ваших уподобань і звичок.

Режим відпустки

Якщо ви плануєте перебувати далеко від дому більш ніж 1 день, ви можете активувати режим «Відпустка». Достатньо вказати через скільки днів ви повернетеся, час, коли ви хочете мати гарячу воду, і необхідну вам кількість води. На час вашої відсутності, водонагрівач працюватиме в режимі «проти замерзання».

Функція «Boost»

Одноразовий нагрів води до максимальної температури.

Зворотний лічильник

Показує час до досягнення бажаної температури.

play
Електричні водонагрівачі BelliSlimo мають енергетичний клас «В».

Водонагрівач BelliSlimo Cloud відноситься до енергетичного класу «В» - максимально можливого класу для електричних водонагрівачів об'ємом понад 50 літрів, згідно з Регламентом 812/2013.

Електричні водонагрівачі, пропоновані на ринку, мають маркування енергоефективності.Для довідки дивіться усі товари.
© Copyright 2010 - TESY