Накопичувальні водонагрівачі з двома теплообмінниками
EV 11/5 S2 400 75
63600.00 ГРН Рекомендована ціна
| TIN | 301393 |
| Діапазон | 388 |
| Вага нетто | 125 kg |
| Ізоляція (жорсткий PU) | 50 mm |
| Поверхня теплообмінника S1 | 1.65 m² |
| Поверхня теплообмінника S2 | 0.76 m² |
| Місткість теплообмінника S1 | 10 L |
| Місткість теплообмінника S2 | 4.6 L |
| Теплові втрати ΔT 45K | 91 W |
| Енергетичний клас | C |
| Максимальна робоча температура | 95 °C |
| Максимальна робоча температура теплообмінника | 110 °C |
| Номінальний тиск ємності для води | 8 bar |
| Номінальний тиск теплообмінника | 6 bar |
| Максимальна кількість витраченої води MIX 45°C (**15-60°C), Вимкнене живлення (S1) | 583 L |
| Максимальна кількість витраченої води MIX 45°C (**15-60°C), Вимкнене живлення (S2) | 258 L |
| Діаметр | 750 mm |
* Обов'язкові поля