Накопичувальні водонагрівачі для використання з газовим котлом з теплообмінником
EV 15S 160 60 Z PS
36623.00 ГРН Рекомендована ціна
| TIN | 305077 |
| Діапазон | 150 |
| Вага нетто | 63 kg |
| Ізоляція (жорсткий PU) | 50 mm |
| Поверхня теплообмінника S1 | 1.52 m² |
| Місткість теплообмінника S1 | 9.5 L |
| Теплові втрати ΔT 45K | 46 W |
| Енергетичний клас | B |
| Максимальна робоча температура | 95 °C |
| Максимальна робоча температура теплообмінника | 110 °C |
| Номінальний тиск ємності для води | 8 bar |
| Номінальний тиск теплообмінника | 6 bar |
| Максимальна кількість витраченої води MIX 45°C (**15-60°C), Вимкнене живлення (S1) | 231 L |
| Діаметр | 600 mm |
* Обов'язкові поля