Накопичувальні водонагрівачі для використання з газовим котлом з теплообмінником
EV 10S 120 60 Z PS
34662.00 ГРН Рекомендована ціна
| TIN | 304969 |
| Діапазон | 114 |
| Вага нетто | 53 kg |
| Ізоляція (жорсткий PU) | 50 mm |
| Поверхня теплообмінника S1 | 1 m² |
| Місткість теплообмінника S1 | 6.2 L |
| Теплові втрати ΔT 45K | 35 W |
| Енергетичний клас | А |
| Максимальна робоча температура | 95 °C |
| Максимальна робоча температура теплообмінника | 110 °C |
| Номінальний тиск ємності для води | 8 bar |
| Номінальний тиск теплообмінника | 6 bar |
| Максимальна кількість витраченої води MIX 45°C (**15-60°C), Вимкнене живлення (S1) | 176 L |
| Діаметр | 600 mm |
* Обов'язкові поля