Накопичувальні водонагрівачі з подвійним теплообмінником збільшеної площі
EV 2x15 S 300 65 HP
65455.00 ГРН Рекомендована ціна
| TIN | 305257 |
| Діапазон | 271 |
| Вага нетто | 111 kg |
| Ізоляція (жорсткий PU) | 50 mm |
| Поверхня теплообмінника S1 | 3 m² |
| Місткість теплообмінника S1 | 18.30 L |
| Теплові втрати ΔT 45K | 68 W |
| Енергетичний клас | B |
| Максимальна робоча температура | 95 °C |
| Максимальна робоча температура теплообмінника | 110 °C |
| Номінальний тиск ємності для води | 8 bar |
| Номінальний тиск теплообмінника | 6 bar |
| Діаметр | 650 mm |
* Обов'язкові поля