Буферні ємності для опалювальних установок без теплообмінників
V 500 75 F42 P4
41870.00 ГРН Рекомендована ціна
| TIN | 300636 |
| Діапазон | 497 |
| Вага нетто | 81.2 kg |
| Ізоляція (жорсткий PU) | 50 mm |
| Теплові втрати ΔT 45K | 95 W |
| Енергетичний клас | C |
| Максимальна робоча температура | 95 °C |
| Номінальний тиск ємності для води | 3 bar |
| Діаметр | 750 mm |
* Обов'язкові поля