Буферні ємності для опалювальних установок без теплообмінників
V 200 60 F40 P4
28991.00 ГРН Рекомендована ціна
| TIN | 300632 |
| Діапазон | 202 |
| Вага нетто | 47 kg |
| Ізоляція (жорсткий PU) | 50 mm |
| Теплові втрати ΔT 45K | 59 W |
| Енергетичний клас | B |
| Максимальна робоча температура | 95 °C |
| Номінальний тиск ємності для води | 3 bar |
| Діаметр | 600 mm |
* Обов'язкові поля