* Обов'язкові поля
AquaThermica Compact — це екологічний водонагрівач з низьким рівнем викидів CO2, який використовує відновлювані джерела енергії та сприяє збереженню чистоти навколишнього середовища. Працює в широкому діапазоні температур вхідного повітря від -5°C до 43°C.
Водонагрівач класу енергоспоживання A+ зі зниженням споживання енергії до 75%*
Як працює термодинамічний бойлер?
Термодинамічні бойлери з серії AquaThermica використовують теплову енергію повітря для виробництва гарячої води для побутових потреб з мінімальним або нульовим споживанням електроенергії. Всі моделі мають енергетичний клас А+ і високий коефіцієнт трансформації (COP) за будь-яких погодних умов.
Найвищий COP (коефіцієнт перетворення) в Європі ДЛЯ 100L: 2,8 (A/W - 7°C/55)**
Енергетичний клас A+. Найвищий енергетичний клас в категорії
До 75% нижчі витрати на електроенергію. Лише 25% енергії, що використовується термодинамічним бойлером, забезпечується електроенергією, а решта 75% генерується з навколишнього середовища через повітря, що призводить до зниження витрат.
Екологічний холодоагент
Інтуїтивний LED-дисплей
Широкий діапазон робочих температур від -5ºC до +43ºC.
Температура гарячої води для побутових потреб 60°C генерується тільки від теплового насоса. 75°C досягається за допомогою додаткового нагрівального елементу.
Опції підключення
Термодинамічні бойлери AquaThermica Compact з об'ємами 100 і 150 літрів дозволяють підключення до фотоелектричних панелей.
* У порівнянні з електричним бойлером такого ж об'єму
| TIN | 305969 |
| Місткість | 143 L |
| Діапазон | 143 |
| Bисота | 1682 m |
| Охолоджуюча речовина | R513 a |
| Енергетичний клас | A+ |
| Максимальний робочий тиск | 8 bar |
| Діаметр | 541 mm |
| Час нагріву | 9:08 h:min |
| Оголошена діаграма навантаження | L |
| Потужність електричного нагрівача | 1.5 kW |
| Мінімальна ÷ максимальна температура вхідного повітря на тепловому насосi (90% відносної вологості) | -5 ÷ 43 °C |
| Частота | 50 Hz |
| Щорічне споживання електроенергії в кВт∙г при середніх кліматичних умовах | 884.2 kWh |
| Живлення | 1/N/220-240 V |
| Компресор | Ротацiйний |
| Мінімальна ÷ максимальна температура на місці установки | 4 ÷ 40 °C |
| Захист компресора | Термовимикач з автоматичним відновленням |
| Середня абсорбцiя | 0.239 kW |
| Вентилятор | Центробіжний |
| Захист двигуна | Внутрішній термовимикач з автоматичним відновленням |
| Конденсатор | Ззовні намотаний без контакту з водою |
| Вага брутто | 82 kg |
| CoP (DHW) | 3.4 |