HeatЕco з механічним терморегулятором (CN 03)
CN03 250 MIS F
5883.00 ГРН Рекомендована ціна
| TIN | 304818 |
| Вага нетто | 6.46 kg |
| Максимальна потужність | 2500 W |
| Термо-регулятор | механічне |
| Для приміщень до | 50-70 m³ |
| Площа опалювання | 20-28 m² |
| Bисота | 0.45 m |
| Довжина | 1.00 m |
| Глибина | 0.09 m |
| IP 24 | no |
* Обов'язкові поля