PISTON 4 - це вдосконалення діючої насадки  PISTON 1, що додатково оптимізує процес перемішування води всередині електроводонагрівача та збільшує кількість гарячої води до 40%[1]. Насадка суттєво впливає на працездатність горизонтальних моделей - тепер вони можуть забезпечити ту ж кількість гарячої води, що і вертикальні за допомогою PISTON 1[2].

Інноваційний дизайн PISTON 4 забезпечує найбільш ефективне використання всього об’єму гарячої води, незалежно від витрати та при одночасному споживанні в декількох точках використання. Насадка дозволяє уповільнювати перемішування холодної води, що надходить, і води, яка вже нагрівається в приладі, шляхом вирівнювання тиску в зоні перемішування. Специфічна форма у вигляді дзвону зберігає гарячу воду "недоступною".

 

1- Це дійсно для деяких горизонтальних водонагрівачів TESY з PISTON 4 в порівнянні з горизонтальними водонагрівачами TESY з PISTON 1 з витратою води 10 л / хв.

2 - Це дійсно для 80л горизонтального водонагрівача TESY з PISTON 4 в порівнянні з вертикальним водонагрівачем TESY з PISTON 1 з витратою води 10 л / хв.

Порівняти

Стерти все