AirSafe - це винахід, розроблений TESY. Його технологія заснована на комбінованій роботі вбудованого UVA модуля та конвекторного обігрівача. Це високоефективне та довговічне рішення для надзвичайно чистого повітря.

AirSafe нешкідливий для людей і домашніх тварин, оскільки UVA-світло існує в атмосфері, в той же час знищуючи віруси, бактерії та грибки. Це забезпечує безпечніше домашнє середовище з кращим комфортом і здоровішою атмосферою. Він ідеально підходить для сімей з дітьми, людей з алергією та всіх, хто хоче насолоджуватися чистим і безпечним повітрям.
Завдяки AirSafe ви та ваші близькі розраховуватимете на:

Функція AirSafe надає інноваційне рішення для кращої гігієни повітря в приміщенні, знищуючи 98% вірусів і бактерій у повітрі*

Не виділяється озон або інші шкідливі гази

Абсолютна безпека для людей, домашніх тварин і рослин, оскільки UVA-промені природно існують в атмосфері**

Повністю тиха робота - повітря проходить через об’єм конвектора через природну конвекцію, викликану обігрівачем

Тривалий термін служби пристрою і не потребує обслуговування або технічного обслуговування протягом принаймні 10 років

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ПАНЕЛЬНІ КОНВЕКТОРИ TESY FINECO З ФУНКЦІЄЮ AIRSAFE

Відмова від відповідальності:
*Результати дослідження, проведеного міжнародно визнаною сертифікованою лабораторією.
Звіт про дослідження впливу електричного конвектора на віруси: t° середовища: 23-25°C, відносна вологість повітря: 50-60%. Експеримент проводився в приміщенні загальним об’ємом 1 м3. Налаштування конвектора: Комфортний режим і 30°C. Тест був проведений на вірус грипу А A/PR8/34 H1N1.
Report about research of the electric convector’s impact over bacteria: t° of the environment: 20-25°C, relative air humidity: 50-70%. The experiment took place in a room with total volume of 10 m3. Convector settings: Comfort Mode and 30°C. Test was conducted for Staphylococcus albus 8032 bacteria.
Щоб функція AirSafe працювала належним чином, температура навколишнього середовища повинна бути нижчою за температуру, встановлену на конвекторі.
**Результати дослідження, проведеного міжнародно визнаною сертифікованою лабораторією. Звіт про дослідження впливу електричного конвектора на викид шкідливих речовин (озону).

Порівняти

Стерти все