Заява про захист, конфіденційність і недоторканість персональних даних кандидатів на роботу (згідно GDPR)

 

Як частину будь-якої процедури по підбору персоналу ТОВ "ТЕСІ" ("Компанія") збирає та обробляє персональні дані кандидатів на роботу. Компанія зобов'язується бути прозорою відносно того, як вона збирає і використовує ці дані, а також виконує свої зобов'язання по їх захисту.

 

Яку інформацію ми збираємо?

 

ТОВ "TEСІ" збирає про Вас наступну інформацію:

ваше ім'я, адресу та контактні дані, включно адресу електронної пошти та номер телефону;
відомості про придбані кваліфікації, уміння, професійний досвід та стаж роботи;
·         інформацію про ваші права на роботу в Болгарії;

·          на вході та в місцях загального користування в ТОВ "TEСІ" ведеться відеоспостереження, метою якого є забезпечення безпечних умов праці для працівників Компанії та захист їх законних прав та інтересів, а також забезпечення необхідної профілактики злочинності. Усі місця де ведеться відеоспостереження, відповідно до вимог GDPR, відмічені інформаційними табличками.

Компанія може збирати необхідну їй інформацію по-різному. Наприклад, дані можуть міститися в заяві про прийом на роботу, автобіографії або резюме, можуть бути отримані з Вашого паспорта або з інших документів, що засвідчують особу, або зібрані під час інтерв'ю або іншої форми оцінки.

 

Ми також можемо збирати персональну інформацію про Вас від третіх осіб, наприклад, попросивши від колишніх працедавців рекомендації. Ця інформація буде запрошена у третіх осіб тільки після того, як Вам буде зроблено пропозицію про роботу, і ми у свою чергу, проінформуємо Вас про ці зроблені нами дії.

 

Дані зберігатимуться в різних місцях, включно в реєстрації Вашої кандидатури, в системі управління персоналом та інших інформаційних системах (включаючи електронну пошту).

 

Чому ТОВ "TEСІ" обробляє персональні дані?

Ми повинні обробити персональні дані, щоб зробити необхідні дії відносно Вашого запиту, перш ніж приступити до укладення договору з Вами. Також нам може доведеться обробити Ваші дані для того, щоб укласти договір з Вами.

В деяких випадках нам необхідно обробити дані, щоб бути впевненими, що ми дотримуємося своїх юридичних зобов'язань. Так, наприклад, нашим обов'язком є перевірити, перед призначенням кандидата на роботу, чи має він право працювати на території Болгарії.

Компанія має законну зацікавленість в обробці персональних даних під час процедури найму персоналу і веде архів цієї процедури. Обробка даних кандидатів на роботу дозволяє нам управляти процедурою набору персоналу, оцінювати та підтверджувати здатність претендента працювати на цій позиції, і вирішувати, кому запропонувати роботу.

Якщо Ваша заява на роботу не буде схвалена, Компанія може зберегти Ваші персональні дані в досьє у разі, якщо в майбутньому з'являться можливі вакансії, для яких Ви були б відповідним кандидатом. Перш ніж ми приступимо до зберігання Ваших персональних даних з цією метою, ми запитаємо Вашої згоди, яку Ви зможете відкликати у будь-який час.

Хто має доступ до даних?

З метою проведення процедур по підбору персоналу інформація про Вас може обмінюватися в компанії внутрішньо її співробітниками. До таких співробітників відносяться співробітники відділу кадрів, особи по підбору персоналу, особи, що проводять інтерв'ю та беруть участь в процесі підбору, керівники відділів, що мають вакантні місця та ІТ-спеціалісти, якщо для виконання їх обов'язків потрібний доступ до даних.

Ми не передаватимемо Ваші дані третім особам, крім випадків, коли Ваша заява про прийом на роботу була схвалена, і ми зробили Вам пропозицію про роботу. В цьому випадку ми можемо поділитися Вашими даними з Вашими колишніми працедавцями, щоб отримати інформацію про Вас, а також з особами, компетентно ознайомленими з Вашою попередньою трудовою діяльністю, з метою виконання необхідних попередніх перевірок.

Як ТОВ "ТЕСІ" захищає дані?

Ми відповідально відносимося до безпеки Ваших даних. У нас є внутрішня політика і діючі механізми контролю, які гарантують, що Ваші дані не будуть втрачені, випадково знищені, використані не по призначенню або поширені, і що вони недоступні для інших осіб окрім наших співробітників і то тільки під час належного виконання їх обов'язків.

Скільки часу ТОВ "ТЕСІ" зберігає дані?

Якщо Ваша заява про призначення на роботу не була затверджена, організація зберігатиме Ваші дані на паперовому носії або в електронній формі у вигляді файлу/папки впродовж 6 (шести) місяців після закінчення відповідної процедури відбору. Якщо Ви згодні надати свої персональні дані на паперовому носії або в електронній формі у вигляді файлу/папки, ми збережемо Ваші дані ще на 6 (шість) місяців з метою можливих майбутніх призначень. В кінці цього періоду або після відкликання Вашої згоди Ваші дані будуть видалені або знищені. При поданні автобіографії Вам буде поставлено питання про те, чи згодні Ви, щоб ми зберігали Ваші дані увесь 12-місячний період з метою розгляду Вашої кандидатури на іншу позицію.

Якщо Ваша заява про призначення на роботу буде затверджена, персональні дані,  які були зібрані в процесі підбору кандидатів, будуть перенесені у Ваше трудове досьє (на електронному і паперовому носії) і збережені на час Вашої трудової діяльності в підприємстві. Про періоди, впродовж яких Ваші дані зберігатимуться, Ви отримаєте нове повідомлення.

Ваші права

Як суб'єкт даних, Ви маєте наступні права. Ви можете:

·         здійснити доступ та отримати копію Ваших даних при запиті;

·         попросити організацію змінити невірні або неповні дані;

·         зажадати від організації видалення або припинення обробки Ваших даних, наприклад, таких, які більше не потрібні для цілей обробки;

·         заперечити проти обробки Ваших даних, коли Компанія покладається на свої законні інтереси в якості правової основи для обробки.

Якщо Ви хочете скористатися яким-небудь з цих прав, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті dpo@tesy.com.

Якщо Ви вважаєте, що Компанія не зважає на Ваші права по захисту персональних даних, можете звернутися в Комісію із захисту персональних даних.

Що буде, якщо Ви не надасте персональні дані?

Ви не зобов'язані надавати свої дані Компанії впродовж періоду відбору кандидатів. Проте, якщо Ви не надасте цю інформацію, ми не зможемо обробити Вашу заяву взагалі або належним чином.